Remo Remorsen – Dwarfs

Battle_of_Karag_Vlad.png

W górach też glosno:
Remo Remorsen powraca!
Od ostatniej ekspedycji w poszukiwaniu legendarnego młota minęły dwa lata i Zhufbar znów wysyła armię pod dowództwem Remo Remorsena aby dokończyć zadanie.
Valagrim Stonebeard i jego Kowadło Zagłady tym razem nie wyruszają w podróż albowiem bardziej potrzebni są w twierdzy (tak przynajmniej twierdzi Valagrim, któremu po prostu nie chce się już ruszać z młodzikami poza mury miasta), za to jego podopieczny Bragg Swifthammer z ochotą przyjął propozycję wsparcia armii Remorsena swoją wiedzą o runach i ochronie przed magią (tfu!) oraz przede wszystkim swoim młotem runicznym, którym posługuje się mistrzowsko zarówno kując runy jak i rozłupując czaszki zielonoskórym.
Jak na miasto inżynierów przystało armia Remorsena została wyposażona w najlepsze maszyny wojenne. Tym razem są to aż trzy Żyrokoptery! A pośród nich jeden specjalny – runiczny “Fat Crow”, który został naprawiony po ostatniej wyprawie kiedy to zakończył nieszczęśliwie swój lot pośrodku regimentu Orków (ucinając przy okazji kilka zielonych łbów wirnikiem…).
Oprócz tego wyborowi strzelcy z Zhufbaru, Górnicy, którzy ostatnio byli z Remorsenem do samego końca oraz Zabójcy Trolli, którym ostatnio nie udało się zginąć w walce z największymi bestiami Starego Świata teraz mają szansę znów dołączyć do Rema i pomóc mu odnaleźć upragniony artefakt.